Drewno jest jednym z najstarszych materiałów stosowanych przez człowieka. Spalane w piecu, używane do plecenia koszy i produkcji mebli, wykorzystywane do budowy okrętów, domów i mostów drewno, zapracowało na swoją renomę i nasz szacunek.

Materiał, którym obdarowała nas natura to lekkość i

wytrzymałość ,ale przede

wszystkim jakość.

Podczas prawie dwudziestu lat pracy z drewnem doskonale poznaliśmy jego właściwości oraz skrupulatnie wypracowaliśmy

sposoby jego obróbki.

To doświadczenie w pracy z drewnem suchym i mokrym, poznawanie jego zapachów, barw i faktur, a także możliwości kurczenia i pęknienia sprawiło, że możemy z dumą gwarantować jakość usług.

Lokalizacja Tartaku Wiertelak pozostaje niezmienna. To w Jelczu-Laskowicach uruchomiliśmy pierwsze maszyny, których miejsce zajął nowoczesny park maszynowy. Dzięki niemu eksploatujemy energię w oszczędny sposób, marnując jak najmniej surowców. 

Realizujemy własne ambicje poszerzając swoją ofertę i wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom. Dysponujemy nowoczesnymi frezarkami i ploterami CNC, dzięki którym praca z drewnem zyskuje nowy wymiar. Na życzenie klientów tworzymy niezliczone kształty, wciąż pachnące polskim dębem i lśniące

rodzimą olchą.

Fundamentem codziennej pracy  w Tartaku Wiertelak są rodzinne tradycje. Funkcjonujemy jako rodzinny biznes wierny lokalnym zwyczajom a nasz zespół niezmiennie tworzą zaufani pracownicy. To dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej załodze zyskaliśmy mocną pozycję na rynku oraz usatysfakcjonowanych klientów. Wybierając Tartak Wiertelak stawiają Państwo na wysoką jakość drewna i usług w przystępnej cenie!

Zakład otwarty w godzinach:

PON - PT  07:00 - 15:00
SOBOTA   07:00 - 13:00

MENU